TRONDHEIM METODISTKIRKE :-) åpne hjerter – åpne sinn – åpne dører

" Vi ønsker å være en åpen, inkluderende og fordomsfri menighet for alle mennesker. Alle betyr ALLE for oss! Kirka vår er åpen for Gud, for livet, for verden – og for deg! "

Metodister i gjennombløt Pride

Mange metodister var vi ikke bak banneret vårt i Trondheim Pride 2019, men nok til at «Metodister på Pride», i surt og gjennombløtt tidlig høstvær, fikk synliggjort at menigheten vår fortsatt er inkluderende, romslig og åpen for alle. Dessuten vet vi at opptil flere metodister/affilierte gikk paraden sammen med andre lag/organisasjoner, så vi var absolutt med!

Etter gudstjenesten søndag var det også opptil flere som ga uttrykk for at de syntes det var flott at menigheten/kirken var representert, og varslet at de selv ville bli med å gå paraden neste år! Det blir bra!

Informasjon

Dette innlegget ble postet den 16/09/2019 av .

KONTAKTINFO

METODISTKIRKEN ligger på Lilletorget/ Cicignonsplass

mail: trondheim@
metodistkirken.no

Kontortelefon:
485 17 951

Bankkonto: 8220.02.83593

VIPPS:  107849

Postadresse:
Krambugata 6
7011 TRONDHEIM

Follow TRONDHEIM METODISTKIRKE :-) åpne hjerter – åpne sinn – åpne dører on WordPress.com

ARKIV

%d bloggere like this: