«Video-selfien» vår er publisert

Tidligere idag ble en kort videopresentasjon av Trondheim metodistmenighet publisert på Metodistkirken i Norges Facebookside. Der er samtlige metodistmenigheter i landet blitt presentert med en video gjennom sommerukene. Nå kan du se Trondheims video her på hjemmesiden vår.

Den 4 minutter lange/korte videoen, er resultatet av en dags kjapt samarbeid mellom pastor Christina Thaarup og informasjonsansvarlige Ole-Einar Andersen – ganske nære leveringsfristen i slutten av juni…

HER KAN DU SE VIDEOEN! ( husk skru på lyden hvis du ikke hører noe…)

Dette raske «stuntet» ga mersmak. Hjemmesiden har derfor grunn til å tro at det blir laget en ny og enda bedre presentasjonsvideo av menigheten i løpet av høsten; og det skal også være planer om en serie korte videoer knyttet til ulike sider ved kirkebygget vårt og menighetens historie.