ÅRSRAPPORT MED FOTO-minner

Menighetens årsmøte/menighetskonferanse’21 er berammet til tirsdag 27. april. Om det blir holdt fysisk, digitalt eller i en «hybrid-variant» er ennå ikke klart. Men årsmøtedokumentene er i alle fall klare! Her på hjemmesiden finner du en Dropboxfil som gir deg tilgang til komplett rapporthefte (med mange foto fra det merkelige året 2020), og til hvert saksdokument separat. Klikk deg inn på linken (under bildet), og se tilbake på menighetens liv og virke i 2020. Det er mer innholdsrikt enn du kanskje husker…

klikk på denne linken, så kommer du til årsmøtepapirene: https://www.dropbox.com/sh/v6bwg1pken01otw/AAAE9z8cp9Ct1y9upmbTBpqIa?dl=0

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s